Аквамедицина

Аквамедицина закладена на заміні звичної для людини води більш здоровою:
чистою та структурованою, наповненої мінералами у іонної формі.


Склад води

Вода складається з одного атома кисню, який наділений негативним електричним зарядом, і двох атомів водню, наділених позитивним електричним зарядом. У таблиці хімічних елементів вода представлена символом H²O. Електрони мають властивість притягатися позитивні до негативних. Не вдаючись в подробиці, молекула води подібна дуже сильному атомному магніту, і може об'єднуватися практично з усім, що може приєднуватися.



Ось чому воду називають універсальним розчинником. Більшість субстанцій, при певному тривалому часу, розчиняється в ній. І цим також пояснюється, чому вода практично ніколи не буває абсолютно чистою. 100% H²O зазвичай отримують тільки в лабораторії, в строго додержуються для цього умовах. Завдяки своїм властивостям і структурі, вода є одним з найбільш широко вживаних хімічних елементів, які коли-небудь існували і існують. Організм використовує її для транспортування хімічних речовин в ті органи і тканини, де вони необхідні, а також для виведення відпрацьованих матеріалів з організму. Він так само може домішувати воду до інших речовин або ж використовувати її для розведення інших речовин з метою зменшення їх концентрації. Вода може використовуватися для охолодження і виведення тепла, вона може погасити займання, перегородивши доступ кисню до палаючого матеріалу і охолодивши його до температури, нижче займистою. При цьому, вода дуже стабільна речовина, і легко відділяється від всіх домішок в простих лабораторних умовах.



Структурована вода — «жива» вода

У фізиці тривалий час панувала теорія Ван-дер-Ваальса про відсутність у води, нібито побудованої так само, як і гази, будь-якої структури. У 1916 р. Дебай і його співробітники спростували цю точку зору і показали, що вода має свою структуру. Вони з 1912 р застосували рентгеноструктурний аналіз для дослідження структури води і знайшли картину, що нагадує структуру твердих тіл.



З 1920 р Брегга і його співробітниками почалося рентгеноскопічне дослідження спочатку льоду, а потім і води. Згодом до нього приєднався нейтронноструктурний метод. Виявилося, що в льоду кожен атом кисню оточений віддаленими від нього на 2,76 чотирма іншими атомами кисню, що утворюють тетраедр. Кожен атом кисню пов'язаний з іншими атомами через водневі зв'язку. Лід має структуру з численними незаповненими проміжками, тому лід легше води.

Кластерна модель структурованої води

Рентгенографією води в Києві займався організатор першої в СРСР рентгеноструктурної лабораторії академік АН УРСР професор В.М. Данилов (1902-1955). Аномальні властивості води свідчать про те, що молекули H²O в воді досить міцно пов'язані між собою і утворюють характерну молекулярну конструкцію, яка чинить опір будь-яким руйнівним діям, наприклад, тепловим, механічним, електричним. З цієї причини, наприклад, необхідно затратити багато тепла, щоб перетворити воду в пар або порівняно висока питома теплота випаровування води.



Ще в 1916 р були розроблені принципово нові уявлення про будову рідини. Вперше за допомогою рентгеноструктурного аналізу показано, що в рідинах — спостерігається певна регулярність розташування молекул чи інакше спостерігається ближній порядок розташування молекул. Перші рентгеноструктурні дослідження води провели нідерландські вчені в 1922 році В. Кеєзом і Дж. Де Смедт. Було показано, що для рідкої води характерно впорядковане розміщення молекул води.

Дійсно, структура води в живому організмі багато в чому нагадує структуру кристалічної решітки льоду. І саме цим пояснює А.К. Гуман унікальні властивості талої води, довгий час зберігає структуру льоду. Тала вода набагато легше звичайної вступає в реакцію з різними речовинами, і організму не треба витрачати додаткову енергію на розбудову її структури.



Аналіз воды

Перш ніж вживати воду зі свердловини або колодязя варто пам'ятати про те, що ці джерела не знаходяться під постійним санітарним контролем. Це означає, що вживаючи таку воду, ви піддаєте небезпеці здоров'я себе та своїх близьких. Для більш ефективної роботи фільтрів для очищення води необхідно провести аналіз води з джерела.

Щоб зробити безкоштовний аналіз води, Вам необхідно:

1. Набрати воду в пластикову або скляну пляшку, таким чином, що б в самій пляшки залишилося якомога менше повітря. Тобто наповнити пляшку по самі вінця, і щільно її закупорити.

2. Узгодити з нашими фахівцями час і місце забору води на аналіз, за телефоном, вказаним нижче. Ви можете самостійно привести воду до нас в офіс.

3. Отримати результати аналізу води через 1-3 дні.